Владика Питирим у Рибаківці

Размещено Июл 10, 2017 в Новости | 0 комментариев

09 липня в 5 неділю по П’ятидесятниці у Рибаківську парафію з Архіпастирським візитом прибув митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, разом із Владикою на святкову службу зібрались священики благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Олександром Бенедюком. Високопреосвященнішого зустрічали діточки із воскресної школи та настоятель храму ієрей Михаїл Леньков. У привітальному слові священик згадавши слова священномученика Кипріяна Карфагенського: “що без Єпископа немає Церкви”, звернув увагу на повноту благодаті Церкви, яка в сьогоднішній день, разом із Вами дорогий Владико, знаходиться в стінах цього храму. Попросивши молитов та архіпастирського благословіння священики на чолі архіпастирем звершили Божественну Літургію. Під час служби Владика виголосив проповідь, у якій зазначив важливість євангельського життя та християнського подвигу смирення, “потрібно шукати слави Божої, та слави у Бога, яка окрилює та обожнює людину, роблячи її святою, а не слави та пихи людської яка доводить до одержимості та біснування…” – наставляв Владика Питирим. По звершені літургії духовенство відслужило молебн до Пречистої Діви Богородиці перед іконою Тихвінська, та літію на могилі протоієрея Миколи Феленюка.